Reference

Keď sa chcete dozvedieť ako funguje s ľahkosťou čistý biznis, spýtajte sa Lucky.
Marcela Koteková
Máte-li zájem se co nejvíce naučit o sobě, tak špičkoví manažeři referenčního marketingu jsou ti správní lidé. Lucie mezi ně rozhodně patří! Na spolupráci s Luckou si cením profesionální úroveň se zachováním lidského přístupu.
Radim Klečkawww.chcirentu.cz
S Luckou se známe řadu let a společné podnikání naše přátelství ještě utužilo. Od začátku byla mou velkou oporou a rádkyní. Krůček po krůčku mě učila vše, co je potřeba v referenčním marketingu pochopit a dělat. Mohu potvrdit, že mnoho zkušeností, které mi předala využívám i v běžném životě.
Gabka Grodová
Lucku jsem potkala před 4-ti lety. Ani nechci věřit, že je to už tolik let. A stále jsme v kontaktu a snad můžu říct, že si i vzájemně pomáháme. Přišla mi do života společně s Akunou. Tenkrát mi představila nejen skvělé produkty pro zdraví, ale hlavně Akunu jako příležitost k podnikání. Samozřejmě jsem tehdy slyšela jenom to, co jsem slyšet měla. Zajímala jsem se více o to zdraví... Lucka umí empaticky v člověku otevřít důležité životní otázky a odpovědi už jsou jenom na nás. Zároveň díky svým zkušenostem, cílevědomosti, povaze a životnímu nadhledu dokáže doslova hodit na druhého svoji nevyčerpatelnou pozitivní energii. Tohle jsem vždycky na každém setkání s ní vnímala, i při rozhovoru po telefonu. Její budoucí obchodní partneři si mohou být jistí její 100% podporou. Lucka je žena, která se před x lety rozhodla pro svoji cestu a ví, co chce, má svoje cíle a vize, které si postupně plní. Nejenže má v sobě velkou sebedisciplínu, ale také lidskost, která jí dělá právě takovou jaká je. Jsem ráda Luci, že tě znám!
Adéla Micková
Lucka, si úžasná v tom, že ľuďom ukazuješ možnosť, že to ako sa môžu mať záleží od každého jednotlivca. Nikoho budúcnosť nezáleží od toho komu sa narodil, kde vyrastal, aké má známosti, akú má farbu pleti ale od toho čo chce dosiahnuť a čo pre to spraví. A zároveň každému čo chce zmeniť svoju budúcnosť k lepšiemu podávaš pomocnú ruku🌹💚👍🏼
Vladimír Staš
Jako kouč byla Lucka skvělá, znala prostředí, věděla o čem mluví, hodně jsem od ní čerpala. Byla vstřícná, ale zároveň jsem cítila určitý respekt, který by mi nedovolil ji jako leadera nějak zneužívat. Krásně se mi od ní učilo.
Hanka Goralčíková
Mé první setkání s Lucií proběhlo na osobní konzultaci, při které Lucie prezentovala možnosti spolupráce. Tato možnost mě oslovila především proto, že nabízí kvalitní sponzorování a vedení od začátku pro každého nového partnera. Mými začátky mě provedla právě Lucie. Její spolupráce a ochota předávat mi její zkušenosti a informace mi ukázala, že jsem se rozhodla správně. Pomohla mi začít budovat mou síť a stát se dobrým sponzorem pro mé další partnery. Když budete dělat přesně to, co Lucie říká ze svých zkušeností, povede se Vám v referenčním marketingu dobře 🙂
Lenka Bazger

Kontakt

 

Spolupráce je nutná pro dosažení zázraků a pomůže mnoha lidem. 

V referenčním marketingu to platí stoprocentně.

Napište mi nebo zavolejte... správný čas je právě teď.

Email: lucie@lucievichova.cz 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.