Trocha rebelie aneb kde je pravda?

Víte, kterou část těla nejvíce postihuje Korona virus?

Lidský mozek. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Včera chtěla moje mamka upéct buchty a došla jí mouka. Vyrazila tedy do obchodu. No a v celém obchodě neměli ani jeden pytlík mouky… lidi v panice vykupují obchody s jídlem i rouškami.

Tohle je fantasticky promyšlená masáž lidstva, dokonalý postup k tomu jak šířit paniku. A udržovat lidstvo ve strachu.

Už prý máme i pár případů v Česku. Nevím, nesleduju to.

Co ale vím, je to, že stovky tisíc lidí ročně v ČR zemřou na následky svého špatného životního stylu = infarkt, mozkovou mrtvici, diabetes. Mnoho dalších lidí, kteří přežijí, jsou důsledky těchto nemocí odsouzeni k trvalé invaliditě a ztrátě aktivního života.

Jsem si jistá, že každý z Vás znáte více než jednoho takového člověka.

Tohle je pro lidstvo skutečná hrozba. Jen se o ní tak masivně nemluví. Proč asi?

Možná by lidé přišli konečně na to, že se mají o své zdraví starat preventivně a pak nešílet strachy, že na ně skočí Korona a kdo ví, co ještě.

Vždy je to jen otázka toho, jak silnou máme imunitu a jak zdravý je náš postoj k životu. Jak moc věříme tomu, že jsme to my sami, kdo dokáže ovlivnit náš vlastní život. Jen na nás záleží jaký bude náš příští den, týden, měsíc, rok. Na každém je, jaký postoj zaujme. Bez ohledu na to, co se děje kolem.

Přeji Vám, ať jsou příští dny veselé.

 

Lucie Víchová
Miluju život, veselé lidi a online podnikání. Veselý a bohatý život čeká i tebe, když pro to něco uděláš. Napiš mi a vlítnem na to :) Můj příběh najdete tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.