VIZE 45…jak mít dva měsíce prázdnin každý rok.

Děti a studenti si každoročně dopřávají luxus letních prázdnin. Dvou měsíců bezstarostného života. Všichni jsme si to mnohokrát užili. Jaké to bylo? …vstávat v pohodě kdy se nám chtělo, ráno se rozhodnout, co budeme dělat… Pamatujete si to ještě?

Rozhodla jsem se dát si v tomto létě opáčko. Měla jsem 2 měsíce prázdnin. Přestože nejsem dítě, studentka ani učitelka.

Přišel Den D. Můj první den prázdnin. Jaký údiv, když jsem začala pozorovat sebe sama. Jedna má část se těšila, nemohla se dočkat vysněného volna a relaxu.  Druhá na mě řvala – zbláznila ses? To si nemůžeš dovolit! Musíš pracovat! Ne jen tak lelkovat, to přece není normální!!!

Byl to boj. Nejen první den. První měsíc přicházely a zase odcházely plíživé krize. Moje ego a mozek bojoval s duší, srdcem a vnitřní Luckou. Zážitky a prožitky těch dvou měsíců se do mě vryly.

Byla jsem veselá a šťastná Lucka s duší bezstarostného dítěte. Holka do nepohody i ženská na zabití 🙂 Pobývala jsem v milé společnosti svých blízkých. Byla jsem sama se sebou, stála tváří v tvář svým stínům. Propadala jsem zoufalství a brečela do polštáře, když přišly mé vlastní výčitky, jestli dělám správnou věc.

Byla jsem kuchařka, pekařka, cukrářka. Byla jsem nejlepší teta na světě, která má vždy čas na hraní i na výlety.

Dívala jsem se na svět z kopečků i z vrcholků hor. Plavala v průzračné vodě jezera, lomu, oceánu. Byla jsem svá. V každé vteřině svobodná, milující a milovaná.

Dovolila jsem si žít mimo sociální sítě 🙂 Přesto všechno zůstala podnikatelkou na volné noze, která dostává pravidelně výplatu. Protože jsem pochopila a využila kouzlo Referenčního marketingu. Díky mým prázdninám mi došla spousta věcí…jak nadčasové, etické a poctivé je podnikání, kterému se věnuju – Referenční marketing.

Díky mým prázdninovým prožitkům vznikla VIZE 45…jak mít dva měsíce prázdnin každý rok  Teď je tady pro Vás.

  • Proto, ať se přestanete honit a máte čas na vlastní život.
  • Proto, ať prožíváte veselé a harmonické vztahy.
  • Proto, ať si užíváte života ve zdraví a pohodě.
  • Proto, ať rozvíjíte sebe směrem, kterým chcete.
  • Proto, ať děláte práci, která Vás skutečně baví, nabíjí Vám baterky a děláte ji pro ten pocit radosti, že chcete, ne jen proto, ať dostanete výplatu.
  • Proto, ať si jednou provždy zajistíte tok peněz.
  • Proto, ať máte čas na všechno, co Vám přináší pocit naplněnosti a štěstí.

Protože šťastný život je fajn a zasloužíte si ho.

Za jakou cenu? Za cenu toho, že se s upřímností k sobě sama podíváte na svůj život a začnete měnit své myšlení. Zjistíte, co Referenční marketing je a začnete využívat jeho princip tak, jak se opravdu má. Které „proto, ať“ s Vámi nejvíce rezonuje? Na to se spolu zaměříme nejdříve.

Neslibuji Vám, že to bude jednoduché, ale garantuji Vám, že to bude jen tak složité, jak si to sami uděláte. Nabízím Vám své 11leté zkušenosti…cesty nahoru i dolů. Skáču radostí z toho, co jsem se naučila, co jsem udělala a  ještě více z toho, co od teď udělám.

Hořím touhou naplňovat  VIZI 45 v každé minutě svého dne. Protože mě to neskutečně baví. Protože je to moje vášeň. Protože vím, že možné je úplně všechno. Ať Vám to připadá jakkoli bláznivé, toužím s Vámi spolupracovat. Chcete Vy se mnou?

Výsledkem pro Vás může bude  mnohem více než jen dva měsíce prázdnin. Řekněte ano svému lepšímu životu. Přestaňte ho odkládat do budoucnosti.

Připusťte si, že čas běží a nedá se zastavit.

Využijte VIZI 45…jak mít dva měsíce prázdnin každý rok, protože teď jste nejvíce připraveni.

Vezměte do ruky telefon, zavolejte mi nebo napište +420 737 412 522

Lucka

 

Lucie Víchová
Miluju život, veselé lidi a online podnikání. Veselý a bohatý život čeká i tebe, když pro to něco uděláš. Napiš mi a vlítnem na to :) Můj příběh najdete tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.