Momenty, kdy oceníte svobodu.

Je středa před polednem. Krásný slunečný den. Zdravím vás od Kružberka, který se oblékl do podzimního kabátku 🙂 Užívám si to tady naprosto luxusně a přemýšlím. Přemýšlím o tom, že právě tohle jsou momenty, kdy oceníte svobodu.

Mnoho  lidí je teď v práci. Třeba i zavřených v prostoru bez oken, takže ani neví, jak je venku nádherně. No, aspoň jim to nemusí být líto. Říká se – co oči nevidí, srdce nebolí. Jiní okna mají a nezbývá jim nic jiného, než pozorovat krásný den přes okenní sklo. Snít si o tom, jaké by to bylo, kdyby mohli být venku a užívat si tu pohodu. Nestresovat se z toho, kolik jim šéf dnes naložil, co si naložili sami…a než se dostanou z práce domů, bude už možná tma.

Někteří mají aspoň tu výhodu, že je jejich práce baví a mají za ni slušně zaplaceno. Píšu někteří, protože většina lidí svou práci nemá rádo. Najdou se i takoví, kteří ji přímo nesnáší a navíc se cítí finančně neohodnoceni. Přesto tam slepě chodí. Ze setrvačnosti a strachu. Potřebují peníze, složenky dostává každý pravidelně a možná mají na krku i populární hypotéku.

Přitom každý máme na výběr – jestli budeme krásný den a zároveň svůj život pozorovat přes okenní tabulku nebo uděláme něco jinak. Jinak než dělá většina. Díky tomu bude i náš skutečný život barevnější.

Když spojíte svůj život s příležitostí k podnikání, kterou využívám já, budete si plánovat den podle sebe. Řeknu vám jak na to. Chcete? Můžeme se potkat venku před tím vaším  oknem, na Kružberku nebo kdekoli jinde 🙂

Lucie Víchová
Miluju život, veselé lidi a online podnikání. Veselý a bohatý život čeká i tebe, když pro to něco uděláš. Napiš mi a vlítnem na to :) Můj příběh najdete tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • KONZULTACE ZDARMA

    Zamilujte si referenční marketing a buďte zdraví a bohatí

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky